Zapytaj o bezpłatną wycenę

Zajmij się
swoim biznesem,
my zajmiemy
się stroną
Twojej firmy.

Sprawdzony bestseller
wśród mikro i małych przedsiębiorstw!

5197
Klientów
157
osób w zespole realizacji i obsługi produktu
632
branż, dla których wykonaliśmy usługę

Opinie klientów usługi 5starWeb

Permament Beauty Studio
„Jestem bardzo zadowolona z nowej strony. Dla Klientek stanowi bazę wiedzy apropo pielęgnacji pozabiegowej. Dobra widoczność w Google znacząco przyczyniła się do powiększenia grona klientów. Duży plus za bieżącą obsługę - mogę wprowadzać nowe usługi i od razu publikować na stronie.”
FHU STRAŻAK
„Strona wygląda znakomicie i profesjonalnie – w takim zakresie tematycznym jak tego sobie życzyłem. Mam już pierwsze „recenzje” ze strony rodziny i znajomych i jest JAK NAJBARDZIEJ OKEJ”
Wyspa Piękna
„Szybka realizacja, fachowa obsługa i moim zdaniem niska cena. Świetna opiekunka, Pani Ania podpowiedziała nam dużo ciekawych rozwiązań, które sprawiają, że moja strona pełni rolę mini biura naszego salonu - polecam wszystkim salonom kosmetycznym!”
Giełda Parkietów
„Skorzystaliśmy z usług z 5starweb. I wiecie co? Nie żałujemy tej decyzji! Strona internetowa prężnie działa, a wszelkie zmiany są wprowadzane błyskawicznie i bezproblemowo. Jak najbardziej rekomendujemy i będziemy dalej owocnie współpracować.”

Poznaj 5 filarów 5starWeb i dołącz do grona
zadowolonych klientów

Zapytaj o bezpłatną wycenę

1. Budowa strony

Nowoczesna strona www to taka, która może się pochwalić atrakcyjnym designem, przyjazną nawigacją, szybkością działania oraz stabilnością. Zgrabna i estetycznie wykonana strona potrafi zaciekawić odwiedzających ją gości oraz przyczynić się do zwiększenia obrotów firmy.

Dzięki skorzystaniu z oferty 5 StarWeb strona Twojej firmy będzie zgodna z najnowszymi trendami panującymi w Internecie. Możesz skorzystać z dostępnych układów i dostosować je do własnych potrzeb. My gwarantujemy szybkość realizacji zlecenia zgodnego z Twoimi indywidualnymi preferencjami.

2. Opieka nad Stroną

Każda tworzona przez nas strona posiada dedykowanego opiekuna, który zajmuje się wprowadzaniem wszelkich koniecznych zmian i aktualizacji. Dzięki nam, nie będziesz już musiał poświęcać swojego cennego czasu na opiekę nad stroną i będziesz mógł się skupić na tym, co naprawdę ważne – na prowadzeniu swojej firmy.

W ramach usługi przysługuje Ci prawo do nielimitowanej liczby przeprowadzanych zmian. Wystarczy tylko skontaktować się z opiekunem strony i przedstawić swoje potrzeby, a my zajmiemy się resztą.

3. Bezpieczeństwo

Dobra strona to bezpieczna strona. Wykonywane przez nas strony www posiadają zaawansowany pakiet ochrony przed atakami hakerów oraz przed złośliwym oprogramowaniem i wirusami. Lata doświadczenia w branży pozwoliły nam wypracować skuteczne systemy ochrony, dzięki którym jesteśmy w stanie zdecydowanie obniżyć ryzyko wystąpienia ataków.

Wszystkie projektowane przez nas strony www posiadają certyfikat SSL, który chroni stronę Twojej firmy, oferując szyfrowaną transmisję danych, co stanowi gwarancję bezpieczeństwa i poufności wszystkich przesyłanych drogą elektroniczną danych.

Działające w czasie rzeczywistym zabezpieczenie chroniące przed popularnymi typami ataków hakerskich, rejestrujące i blokujące automatycznie wszelką podejrzaną działalność na stronie.

Blokowanie adresów IP, z których atakowane są witryny.

4. Utrzymanie ciągłości

Dzięki 5 StarWeb unikniesz także konieczności pamiętania o dokonaniu opłaty za utrzymanie domeny. Zajmiemy się tym za Ciebie.

Nie będziesz się musiał martwić również o opłacenie serwera, ponieważ wszystkie elementy utrzymania ciągłości działania Twojej firmowej strony, będą spoczywały na naszych barkach.

5. Mobilność strony

Wszystkie projektowane przez nas strony internetowe są responsywne. Dzięki temu są bez problemu wyświetlane zarówno na komputerach stacjonarnych i laptopach, jak i na urządzeniach mobilnych, takich jak tablety czy smartfony.

Technologia RWD sprawia, że wygląd i układ strony są automatycznie dostosowywane do wielkości wyświetlacza, na którym strona jest otwierana. W dzisiejszych czasach, w których duża część użytkowników korzysta z Internetu na urządzeniach mobilnych, ma to olbrzymie znaczenie.

Dedykowany
 zespół rozwoju 5starWeb 

 

Zespół odpowiedzialny za rozwój 5starWeb nieustannie śledzi trendy w dziedzinie projektowania stron internetowych. 5starWeb to produkt, który nieustannie się rozwija i jest wzbogacany o dodatkowe funkcje. Dodajemy zarówno moduły przeznaczone dla konkretnych branż, jak i uniwersalne rozwiązania znajdujące zastosowanie we wszystkich tworzonych przez nas stronach internetowych. Twoja strona może być wzbogacana o nowe funkcje – nasz Zespół implementuje najlepsze i najbardziej praktyczne rozwiązania. Takie, dzięki którym jeszcze łatwiej dotrzesz do nowych odbiorców.

Potrzebujesz dodatkowych opcji i rozwiązań?
Sprawdź nasze moduły +

Moduł Zamów Online

Prowadzisz restaurację i chcesz realizować zamówienia online? A może jesteś producentem lub usługodawcą? Nasz moduł Zamów online jest niezwykle prosty i intuicyjny zarówno dla Twojego klienta, jak i dla Ciebie.

 • Dodaj oferowane produkty lub usługi.
 • Ustal ceny i sposób dostawy.
 • Kontroluj zamówienia w dedykowanym Panelu.
 • Docieraj do nowych odbiorców!

Komponent Deweloperski

Opracowany przez nas Komponent Deweloperski przeznaczony jest dla firm zajmujących się sprzedażą i wynajmem nieruchomości. W tym module możesz stworzyć pełną listę dostępnych nieruchomości, dodać kluczowe parametry techniczne oraz cenę.

 • obsługa wielu inwestycji
 • zastosowanie wizualizacji architektów
 • wyszukiwarka lokali i filtrowanie wyników
 • biura sprzedaży i konsultanci

5StarShop

Chcesz przenieść swój biznes do sieci, lecz obawiasz się wysokich kosztów stworzenia sklepu internetowego? Sprawdź moduł 5starShop! To intuicyjne rozwiązanie, dzięki któremu w prosty sposób rozpoczniesz swoją przygodę z handlem elektronicznym. Dowiedz się więcej o możliwościach, jakie oferuje 5starShop.

 • integracje z płatnościami i dostawcami
 • warianty produktów
 • obsługa kuponów rabatowych

Zobacz projekty, które zrealizowaliśmy
dla naszych klientów

Przygotujemy dla Ciebie stronę, która sprzedaje

Wypełnij formularz. Zadzwonimy i przedstawimy ofertę dopasowaną do Twojej firmy.

Usługa świadczona przez WeNet Group S.A.
Zapytaj o bezpłatną wycenę

5starWeb

To zintegrowana oferta,
obejmująca wszystkie niezbędne
elementy potrzebne do
stworzenia, prowadzenia,
ochrony i obsługi
strony WWW Twojej firmy!